Hakkımızda

İnci Patent 2006 yılında sınai mülkiyet haklarına sahip ticari marka tescili hizmetine uzman mühendislerden oluşmuş kadro ile faaliyete başlamıştır.

Bölgesinde güçlü teknik altyapıya sahip olan İnci Patent, özellikle İstanbul da dahil olmak üzere 81 ilde marka tescili, endüstriyel tasarım tescili, faydalı model tescili, coğrafi işaret tescili, entegre topografya tescili ve hukuk alan müşavirliği hizmetlerini sunmaktadır.

Ana merkezimiz İstanbul’da olmak üzere, toplam 81 ilde aktif olarak marka sorgulama, marka tescil hizmeti vermekteyiz.

Sahip olduğu;

-Güçlü altyapısı,
-Bilgi ve deneyimi,
-Profesyonel hizmet,

Anlayışı ile uygun çözümler sunan İnci Patent, portföyünde bulunan müşterilerine anında destek sağlayarak danışanlarının güvenini kazanmıştır. Bu çizgisi ile devam eden İnci Patent; İstanbul, iletişim ofisleri ile faydalı model, endüstriyel tasarım, marka, kalite belgeleri ve hukuki hizmetler konusunda size destek olmaya devam etmektedir.

İnci Patent olarak; fikri-sınai haklar konusunda yüksek tecrübeye sahip marka vekili, mühendis ve avukatlardan oluşan 11 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekibiz. İnci Patent; müvekkillerine marka, endüstriyel tasarımlar başta olmak üzere tüm fikri haklarla ilgili tescil, takip ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

İnci Patent Olarak; entelektüel ve endüstriyel haklar konusunda yüksek tecrübeye dayanarak mühendis ve avukatlardan oluşan tecrübeli ve lisanslı ekibimiz ile hizmet veriyoruz. İnci Patent; Özellikle marka isimleri ve endüstriyel tasarımlar olmak üzere tüm fikri haklarına ilişkin kayıt, takip ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sınai mülkiyet hakları alanında firma, Türkiye pazarında yön verme ilkesini benimsemiş ve bu haklarını dünya pazarlarında kazanmak için en yeni teknolojiyle hizmet etmeyi ön görmüştür.

Alanında ve kurum içi eğitimde sürekli eğitim felsefesi ile mezun ve lisans mezunları ile firmaya en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Neden İnci Patent?

• Konusunda uzman ve deneyimli destek, insan kaynakları ve vekillerimiz ile hizmet sunuyoruz.
• Her biri alanında uzman avukatlar ile çalışıyoruz.
• Merkez ofisimiz İstanbul olmak üzere yurtiçi ve yurt dışı marka hizmeti sunmaktayız.
• Marka tescili konusunda binlerce referansa sahibiz.
• Binlerce markanın bulunduğu kendi veritabanıyla müşterilerine hizmet etmek.
• Web tabanlı marka sorgulama işletme yazılımı uygulamaları ile müşteri ilişkilerini sürekli kontrol altında tutarak müşterilere şifre açarak müşterilerin sürekli iş ile ilgili bilgi altyapısına sahip olmaları sağlanmaktadır.