Kullanım sözleşmesi

İşbu sözleşme maddeleri, Tanır Medya Ltd. Şti. ( www.İnci Patent online marka tescil başvuru sitesi ) ile bu site aracılığıyla marka tescil başvurusu, tescili ve hizmet satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes veya misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

1- İnci Patent aracılığıyla online olarak yapılan marka başvuruları ve tescilleri sırasında İnci Patent gereken adımlar için kullanıcı ve müşterilerini uyarmakla yükümlüdür. Markanızın onaylanma derecesi, oluşabilecek riskler ve başvuruların yapılacağı sınıflar müşteri tarafına bildirilir. Bilgisi dahilinde marka başvurusu yapılır.

2- Başvurulardan sonra markanız için gelecek onay ile İnci Patent tarafından belirtilen marka tescil onayı ücreti ödenir. Müşteri adresine TürkPatent tarafından iletilen 10 yıllık marka tescil belgesi iletilir.

3- İnci Patent müşteriye ait markanın onaylanma süreci ile ilgili gereken bildirmeyi yapmakla yükümlüdür. Markanın başvurusuna onay veren müşterinin markasının onaylanmaması durumunda itiraz hakkı bulunmamaktadır.

4- Tüm müşteri ve kullanıcılar, kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli biçimde oluşturmak ve korumakla sorumludur. Sistemden yapılan alışverişlerde üyelik bilgileri ve formlarda tarafınızdan doldurulan bilgiler doğru kabul edilecektir. Ödeme sayfalarımız Özel Ödeme Sistemi ve SSL 128 bit şifreleme güvencesinde olmakla birlikte, şifrenizin veya kredi kartı bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesinden Tanır Medya Ltd. Şti. ve www.İnci Patent sitesi veya çalışanları sorumlu tutulamaz.

5- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda, işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.